Item No: OL1LKDBF3
| Style | Elegant, Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $2.08 through $2.79












Item No: OL1LKDBF3
| Style | Elegant, Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold Purple Diamond Pair, Gold Rose Red Diamond Pair, Golden Blue Diamond Pair, Gold Pink Diamond Pairs, Golden White Blue Diamond Long Pair, Golden Green Purple Diamond Long Pair, Golden Purple Pink Diamond Long Pair, Gold Rose Red Purple Diamond Long Pair, Golden Green Rose Red Diamond Long Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.