Item No: OL1BOHHQ4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 22g |
Price range: $1.92 through $2.44





Item No: OL1BOHHQ4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.