Item No: OL1P3DJ9P
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
$1.03







Item No: OL1P3DJ9P
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Medium 9.5mm-Silver Pair, Small 8mm-Silver Pair, Large Size 11mm-Silver Pair, Large Size 11mm-Golden Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.