Item No: OLFDD3L7
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 4g |
Price range: $0.64 through $1.91














Item No: OLFDD3L7
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | BR-1162, BR-1296, BR-1315, BR-1278, BR-834, BR-1407G-1, BR-1257, BR-1287, BR-1407G-3, BR-968, BR-1241 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.