Item No: OL1PVLUBQ
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Oval |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
$0.91







Item No: OL1PVLUBQ
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Oval |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Blue, Red, Purple, Green |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.