Item No: OL1SPO1J4
| Style | Basic, Sweet, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Flower |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
$3.49



Item No: OL1SPO1J4
| Style | Basic, Sweet, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Flower |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.