Item No: OLR2PKMZ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
Price range: $0.48 through $0.93




































Item No: OLR2PKMZ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Model | S2211-11 Color, S2211-16 Turquoise, S2305-7 Turquoise Stretch Bracelet, S2305-3 Multicolor Stretch Bracelet, S2305-4 Watermelon Red Stretch Bracelet, S2305-5 Pink Stretch Bracelet, S2305-8 Blue Stretch Bracelet, S2305-9 Purple Stretch Bracelet, S2211-13 Watermelon Red, S2211-14 Light Pink, S2211-15 Transparent Color, S2211-17 Blue, S2211-18 Purple, S2304-4 Colorful Crystal, S2211-11 Color Shell, S2305-2 Colorful Shell Elastic Bracelet, S2305-6 Transparent Stretch Bracelet, S2305-10 Colorful Crystal Stretch Bracelet, S2305-3 Colorful Stone Stretch Bracelet, S2305-4 Watermelon Crystal Stone Stretch Bracelet, S2305-5 Pink Crystal Stone Stretch Bracelet, S2305-8 Imitation Aquamarine Stretch Bracelet, S2305-9 Purple Crystal Stone Stretch Bracelet, S2211-12 Multicolor, S2211-11 Thin Colorful Shell, S2211-13 Watermelon Red Crystal, S2211-14 Tender Pink Crystal, S2211-15 Transparent Crystal, S2211-17 Aquamarine, S2211-18 Amethyst, S2211-12 Colorful Stone, S2305-11 Ornamental Stone Stretch Bracelet, S2305-11 Colorful Shell Elastic Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.