Item No: OL1YYUCET
| Color | Coffee, Multicolor, Brown, Beige, Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Asymmetrical, Surgical Steel, Two Tone, Hypoallergenic |
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter, Ocean, Heart Shape, Flower, Butterfly |
| Festival | Thanksgiving |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Graduation, Date, Engagement, Cocktail Party |
| Quantity | 1 Pair, 2 Pairs, 3 Pairs, 4 Pairs, 5 Pairs |
| Ear Cap Type | Butterfly Backs |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Watermelon Coffee, Artificial Crystal, Artificial Diamond, Imitation Jade Glass Beads, Rhinestones |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 4g |





















Reviews
There are no reviews yet.