Item No: OLTD4XB9
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Weight | 12g |
Price range: $0.66 through $1.73




































































Item No: OLTD4XB9
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | XL0001J, XL0025Y, XL0030Y, XL0001Y, XL0002Y, XL0004Y, XL0031Y, XL0032Y, XL0034Y, XL0035Y, XL0037Y, XL0038Y, XL0017Y, Xiaoqinyin, XL0025J, Diamond Chain, 60cm Long, XL0005Y, XL0024Y, XL0033Y, XL0003Y, Xiaoqin Jin, XL0002J, XL0004J, XL0007J, XL0008J, XL0009J, XL0021Y, XL0022Y, XL0031J, XL0032J, XL0034J, XL0035J, XL0037J, XL0038J, XL0017J, XL0016J, XL0005J, XL0020Y, XL0023Y, XL0014Y, XL0024J, XL0033J, XL0027J, XL0028J, XL0003J, XL0029J, XL0010J, XL0011J, XL0012J, XL0015J, XL0021J, XL0022J, XL0019J, XL0020J, XL0023J, XL0018J, XL0014J |
| Style | Clover, Star and Moon Square, Double Heart, Small Cross, Four-Leaf Clover, Star and Moon Square Brand |
| Color | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.