Item No: OL15FSXD7
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Ball |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 16g |
$9.99





Item No: OL15FSXD7
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Ball |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Platinum White Stone, Gold White Stone |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.