Item No: OL1U9I4W2
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 3g |
Price range: $2.30 through $2.42















Item No: OL1U9I4W2
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Style | Moon, Star, Xl00301, Xl00302 |
| Color | Rose Gold, Gold |
| Option | Moon Style 18K, Moon Style White K, Star 18K, Star Style White K, Xl00301 White K, Xl00302 White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.