Item No: OL1D4TR06
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Hexagon prism |
| Material | Crystal, Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace, Long Necklace |
| Weight | 23g |
Price range: $1.05 through $1.53













Item No: OL1D4TR06
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Hexagon prism |
| Material | Crystal, Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace, Long Necklace |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | Ancient Bronze Opal, Ancient Bronze White Crystal, Ancient Bronze Pink Crystal, Ancient Bronze Green Aventurine, Ancient Bronze Obsidian, Ancient Bronze Malachite, Ancient Bronze Pallisandro Classico, Ancient Bronze Tiger-Shaped Stone, Bronze Blue Sand, Ancient Bronze Amethyst |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.