Item No: OLMLDOBX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 5g |
$0.38






Item No: OLMLDOBX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Black, Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.