Item No: OLW37TLD
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Cartoon Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
$1.40









Item No: OLW37TLD
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Cartoon Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Golden XINGX, Golden Moon, Golden Butterfly, White Gold Color XINGX, White Gold Color Moon, White Gold Color Butterfly |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.