Item No: OL14QHAVN
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Layered, Polishing, Plating |
|---|---|
| Style | Casual, Vacation, Classic Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Indoor, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 14K Gold, Rose Gold Plated |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Layered Necklaces |
| Plating Material | 14K Gold Plated, Rose Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 16g |


















Reviews
There are no reviews yet.