Item No: OLGAGCJ7
| Style | Elegant, Basic |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl, Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Tea Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 8g |
$0.82



Item No: OLGAGCJ7
| Style | Elegant, Basic |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl, Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Tea Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Model | E090 Pearl Earrings Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.