Item No: OLMHN58S
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Square, Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bangle |
| Weight | 35g |
Price range: $1.84 through $2.55






Item No: OLMHN58S
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Square, Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bangle |
| Weight | 35g |
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Option | Black, Silver |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.