Item No: OL1V6UOYA
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating, Lines |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Rings |
| Weight | 5g |
Price range: $0.57 through $0.76

















Item No: OL1V6UOYA
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating, Lines |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Rings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Model | N6157, N6158, N6184, N6192, N6418, N6724, N6800, N7862, N6183, N6191, N6417, N6723, N6799, N7861 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.