Item No: OL1NLO8GL
| Style | Basic, Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl, Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Imitation Pearl, rope |
| Classification | Drawstring Bracelets |
| Weight | 7g |
$0.73



Item No: OL1NLO8GL
| Style | Basic, Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl, Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Imitation Pearl, rope |
| Classification | Drawstring Bracelets |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | ZZ-B23121501A-F |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.