Item No: OLOEELFE
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Anklet, Necklace |
| Inlay Material | Glass |
| Weight | 10g |
Price range: $1.41 through $2.42






Item No: OLOEELFE
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Anklet, Necklace |
| Inlay Material | Glass |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Necklace 40 5cm, Bracelet 17 5cm, Anklet 20 5cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.