Item No: OL1X4A79A
| Color | Gold |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 3g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.28 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6.0 |
$0.93








Item No: OL1X4A79A
| Color | Gold |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 3g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.28 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6.0 |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Rose Gold |
| Size | No. 6, No. 7, No. 8, No. 9, No. 10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.