Item No: OL1Q5IZ48
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated, Silver Plated |
| Weight | 8g |
Price range: $1.35 through $1.79








Item No: OL1Q5IZ48
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated, Silver Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.