Item No: OLTY1QXZ
| Style | Fairy Style |
|---|---|
| Design | Tassel, Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Rhombus, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 23g |
Price range: $0.56 through $2.54





















































Item No: OLTY1QXZ
| Style | Fairy Style |
|---|---|
| Design | Tassel, Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Rhombus, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Model | E5776 Silver, A696 Silver, A1913 Silver, A1473 Silver, A1699 Gold, A2428 Silver, A1790 Silver, A1429 Silver, A1239 Silver, A1622 Silver, A1781 Silver, A617 Silver, A1396 Silver, A506 Silver, E5181 Silver, A2280 Gold, E5933 Silver, A1858 Thick Silver, A2633 Silver, E6110 Blue, A1830 Silver, A1876 Silver, A2031 Silver, A2438 Silver, A1633 Silver, E5745 Silver, E6278 Silver, E6272 Silver, E6102 Silver, A1632 Silver, A1704 Silver, A788 Silver, A1403 Silver, E6366 Silver, A1519 Silver, A2603 Silver, A1364 Silver, E5215 Gold, E6071 Silver, A2059 Silver, E6358 Gold, A1769 Silver, A2427 Silver, E6454 Gold, E6831 Silver, A2416 Gold, A1383 Silver, E1652 Silver, E6367 Gold, E6794 Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.