Item No: OL1P6JRJA
| Craft | Three-dimensional |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 24g |
$2.99







Item No: OL1P6JRJA
| Craft | Three-dimensional |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 24g |
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Color | HZ1269B1, HZ1269B2, HZ1269B4, HZ1269B5 |
| Size | One Size |
| Style | 9*9*1 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.