Item No: OL1ODUUIK
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape, Irregular |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 13g |
$1.54





Item No: OL1ODUUIK
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape, Irregular |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.