Item No: OLFZJL3L
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Retro, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Irregular |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Travel, Daily, Festival |
| Quantity | 1 Pair |
| Ear Cap Type | Butterfly Backs |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Resin |
| Plating Material | 18K Gold Plated, 18K Gold |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 18g |





















Reviews
There are no reviews yet.