Item No: OL12TW19I
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
Price range: $1.68 through $1.80









Item No: OL12TW19I
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Black, Colorful, Champagne, Golden Emerald |
| Style | Olive, Water |
| Color | Green, Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.