Item No: OL1QS6ORY
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Elegant, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 3g |



















Reviews
There are no reviews yet.