Item No: OLVRKGI4
| Color | Sky Blue, Green |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
$0.88






Item No: OLVRKGI4
| Color | Sky Blue, Green |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Ny280_Sky Blue Luminous, Ny281_Blue Green Luminous, Ny282_Yellow Green Luminous |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.