Item No: OL1493WIO
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women's |
| Pattern | Moon |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Weight | 13g |
$2.14



Item No: OL1493WIO
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women's |
| Pattern | Moon |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Titanium Steel Moon Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.