Item No: OL1UC48DB
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 5g |
$0.51





Item No: OL1UC48DB
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | White gold color, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.