Item No: OL8C9O35
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 6g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
$1.08
![R1964 [Monochrome]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4dbfcaa628a86c1fb74128421756e5ea-300x300.webp)
![R1964 [Monochrome]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4dbfcaa628a86c1fb74128421756e5ea-300x300.webp)
![R1964 [Monochrome]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4dbfcaa628a86c1fb74128421756e5ea-300x300.webp)
Item No: OL8C9O35
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 6g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | R1964 [Monochrome]] |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.