Item No: OL1FOTARM
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $0.37 through $0.58






Item No: OL1FOTARM
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Diamond Grid Drip Glazed Open Ring, Pearl Flower Cluster Open Ring, White Fritillary Open Ring |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.