Item No: OL1BSGVKU
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 3g |
Price range: $0.82 through $0.84






Item No: OL1BSGVKU
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Size | 01, 03, 02 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.