Item No: OLJ8ALF3
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Date, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
Price range: $1.51 through $3.27







Item No: OLJ8ALF3
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Date, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | 4mm, 6mm, 8 mm, 10mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.