Item No: OL1UFR20B
| Style | Retro, Exaggerated |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
$4.10



Item No: OL1UFR20B
| Style | Retro, Exaggerated |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Silver (White K)S925 Silver Needle Tassel Earrings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.