Item No: OL142QSI6
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Heart Shape, Butterfly |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 5g |
Price range: $0.33 through $1.81























Item No: OL142QSI6
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Heart Shape, Butterfly |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 1#, 2#, 11#, 8#, 3#, 4#, 5#, 9#, 6#, 7#, 12#, 19#, 17#, 18#(Package Drill), 15#, 16#, 10#, 13#, 14#, 20# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.