Item No: OL25KL5Z
| 6 | 16.5 |
|---|---|
| 7 | 17.4 |
| 8 | 18.2 |
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating |
| Style | Elegant |
| Gender | Women's |
| Pattern | Circle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 14g |
| Size | Internal Diameter(CM) |
























Reviews
There are no reviews yet.