Item No: OL4I26QM
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Knitting |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 12g |
Price range: $3.81 through $4.67









Item No: OL4I26QM
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Knitting |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | #1, #4 Lake, #3 |
| Color | Blue, Red |
| Option | #5 Purple, #2 Lavender Purple, #6 Colorful |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.