Item No: OLEYQ2MF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
$1.63



Item No: OLEYQ2MF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | 21538 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.