Item No: OL1I0Y6JG
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
$1.75



Item No: OL1I0Y6JG
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | White Diamond Ring |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.