Item No: OL1Y6YPXC
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
$2.64



Item No: OL1Y6YPXC
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Golden Xl62417 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.