Item No: OL1V3L5RF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 3g |
Price range: $1.89 through $2.62















Item No: OL1V3L5RF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Model | E10810-1, E10810-2, E10810-3, E10810-4, E10810-5, E10810-7, E10810-8, E10810-11, E10810-6, E10810-9, E10810-10, E10810-12 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.