Item No: OL1IMECTE
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
Price range: $2.56 through $2.81





Item No: OL1IMECTE
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.