Item No: OLXCG42Q
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaves, Heart Shape, Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 10g |
Price range: $0.72 through $0.93









Item No: OLXCG42Q
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaves, Heart Shape, Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Style 6, Style 2, Style 3, Style 4, Style 5, Style 1 |
| Size | Adjustable opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.