Item No: OL1HOQ2AO
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 10g |
$1.21



Item No: OL1HOQ2AO
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | 564 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.