Item No: OLGB2J15
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Rings |
| Weight | 10g |
Price range: $0.89 through $1.17










































Item No: OLGB2J15
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Rings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | XTY018, XTY261, XTY264, XTY060, XTY015, XTY242, XTY253, XTY263, XTY178, XTY153, XTY279, XTY063, XTY213, XTY197, XTY272, XTY303, XTY248, XTY073, XTY074, XTY016, XTY017, XTY252, XTY255, XTY120, XTY198, XTY207, XTY249, XTY175, XTY280, XTY061, XTY075, XTY056, XTY086, XTY099, XTY254, XTY076, XTY069, XTY267, XTY247 |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.