Item No: OLV80CHT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Color Block |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 11g |
Price range: $1.28 through $2.31









Item No: OLV80CHT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Color Block |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Gold Bracelet, Steel Bracelet, Mixed Color Bracelet, Steel Necklace, Mixed Color Necklace, Gold Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.