Item No: OLXB5ZKS
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Charms, Jewelry Accessories |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 5g |
Price range: $0.81 through $0.88

















































































Item No: OLXB5ZKS
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Charms, Jewelry Accessories |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | C-Gold, K-Steel Color, O-Steel Color, U-Steel Color, Y-Steel Color, A-Steel Color, B-Steel Color, C-Steel Color, D-Steel Color, E-Steel Color, F-Steel Color, G-Steel Color, H-Steel Color, I-Steel Color, J-Steel Color, L-Steel Color, M-Steel Color, N-Steel Color, P-Steel Color, Q-Steel Color, R-Steel Color, S-Steel Color, T-Steel Color, V-Steel Color, W-Steel Color, X-Steel Color, Z-Steel Color, G-Gold, N-Gold, P-Gold, Q-Gold, R-Gold, V-Gold, W-Gold, A-Gold, B-Gold, D-Gold, E-Gold, F-Gold, H-Gold, I-Gold, J-Gold, K-Gold, L-Gold, M-Gold, O-Gold, S-Gold, T-Gold, U-Gold, X-Gold, Y-Gold, Z-Gold |
| Style | D-Rose, F-Rose, G-Rose, I-Rose, J-Rose, N-Rose, O-Rose, S-Rose, T-Rose, X-Rose, A-Rose, B-Rose, C-Rose, E-Rose, H-Rose, K-Rose, L-Rose, M-Rose, P-Rose, Q-Rose, R-Rose, U-Rose, V-Rose, W-Rose, Y-Rose, Z-Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.