Item No: OLOCPX65
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
$2.12






Item No: OLOCPX65
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Pink Heart Zircon Earrings Gold Plated, Black Heart Zircon Earrings Gold Plated, White Heart Zircon Earrings Gold Plated |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.